Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2020
  • wyświetleń: 3284

[ZDJĘCIA] Dziesięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar pustostanu

Dziesięć zastępów straży pożarnej gasiło w nocy z 21 na 22 maja pożar pustostanu i budynku gospodarczego w Bielsku-Białej przy ulicy Jeżynowej.

Pożar pustostanu i budynku gospodarczego przy ul. Jeżynowej - 22.05.2020 · fot. Sylwester Gorząd


Zgłoszenie o pożarze napłynęło do komendy miejskiej straży pożarnej 40 minut po północy. Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, płonęły dwa budynki - opuszczony mieszkalny i gospodarczy. Pomiędzy budynkami ogniem objęte były również zgromadzone materiały palne.

Strażacy podali pięć prądów gaśniczych (3 na budynek mieszkalny i 2 na gospodarczy). Pogotowie energetyczne rozłączyło instalację elektryczną. Działania gaśnicze utrudniał zły stan techniczny budynku, który w każdej chwili mógł się zawalić. Ratownicy wyważyli drzwi wejściowe do budynku i sprawdzili, czy w środku nie ma ludzi. Na szczęście nie odnaleziono nikogo.

Działania zakończono po godzinie piątej rano. Poza jednostkami z PSP w działaniach brały również zastępy z OSP Stare Bielsko, Mikuszowice Śląskie, Leszczyny, Kamienica, Komorowice Śląskie, a także policja i pogotowie energetyczne.

ar / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.