Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 maja 2020
  • wyświetleń: 1439

Franczyzobiorca "Lewiatana" wspomógł lokalne szkoły

W związku z pandemią koronawirusa franczyzobiorcy Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan aktywnie podejmują działania pomocowe. We wsparcie zaangażował się także właściciel dwóch sklepów Lewiatan zlokalizowanych w Bielsku-Białej i Lipowej. W ramach darowizny franczyzobiorca przekazał do lokalnych szkół 10 komputerów.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Polska Sieć Handlowa Lewiatan aktywnie podejmuje szerokie działania pomocowe skierowane do lokalnych społeczności. Do grona aktywnie wspierających dołączył franczyzobiorca sieci prowadzący sklepy w Bielsku-Białej przy ulicy Skowronków 1 i w Lipowej. W ramach darowizny skierowanej do lokalnych placówek edukacyjnych, właściciel sklepów przekazał 10 komputerów, które w czasie pandemii ułatwią nauczycielom i uczniom zdalne odbywanie zajęć dydaktycznych.

- Będąc częścią lokalnej społeczności czujemy się zobowiązani, by w tej trudnej sytuacji udzielać wsparcia naszym najbardziej potrzebującym sąsiadom. Dzięki zaangażowaniu zespołów ze sklepów w Bielsku-Białej przy ul. Skowronków i Lipowej udało nam się szybko zrealizować wsparcie i przekazać lokalnym szkołom 10 komputerów. Mam nadzieję, że nasza darowizna przełoży się na jeszcze bardziej efektywne prowadzenie zdalnych zajęć dydaktycznych - komentuje franczyzobiorca SR Lewiatan Bielsko-Biała.

W wyniku pandemii koronawirusa PSH Lewiatan podejmuje szereg różnych działań pomocowych. W ramach dotychczasowego wsparcia Sieć przekazała niezbędne środki higieniczne oraz artykuły spożywcze do 17 szpitali zakaźnych w całej Polsce. Sieć realizuje także inicjatywę społeczną #RazemJesteśmySilniejsi, która ma na celu organizację pomocy potrzebującym osobom i instytucjom z najbliższego otoczenia. Jako pierwsza polska sieć franczyzowa Lewiatan zainicjował również program wspierający franczyzobiorców, których biznes ucierpiał w skutek pandemii koronawirusa - „Fundusz Pomocy Lewiatańczykom”. Fundusz o łącznej wartości 10 mln zł ustanowiony został przez Lewiatan Holding, Spółki Regionalne oraz franczyzobiorców i gwarantuje nieoprocentowaną pomoc finansową dla sklepów. PSH Lewiatan aktywnie promuje odpowiedzialne postawy także wśród swoich klientów. Pod hasztagiem #ZostańWDomu i gotuj z Lewiatanem Sieć zorganizowała konkurs dla fanów na swoim profilu w serwisie Facebook. Akcja miała na celu zachęcenie do pozostania w domach oraz pokazanie, że poprzez doskonalenie umiejętności kulinarnych, czas izolacji można spędzić kreatywnie i bezpiecznie.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: Polska Sieć Handlowa Lewiatan

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.