bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3546

Trwa remont ulicy Lwowskiej

25 czerwca rozpoczął się kolejny etap realizacji remontu ulicy Lwowskiej. W związku z tym wystąpią zmiany w organizacji ruchu - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Lwowska
Prace przy ulicy Lwowskiej w Bielsku-Białej. · fot. UM Bielsko-Biała


Ulica Piłsudskiego została zamknięta na zachodniej jezdni do ul. Stojałowskiego (bez skrzyżowania). Na wschodniej jezdni ul. Piłsudskiego nadal są kontynuowane roboty. Ruch poprowadzony został dwukierunkowo po wolnej od robót jezdni. Lokalizacja przystanków autobusowych pozostała bez zmian.

Utrzymana została przejezdność skrzyżowań ulic Piłsudskiego i Krakowskiej oraz skrzyżowania ulic Stojałowskiego i Lipnickiej przy sterowaniu ruchem za pomocą sygnalizacji świetlnej. Czas trwania prac to około 2 tygodni.

W dalszych etapach wykonawca przystąpi do robót na odcinku ulicy Lwowskiej od ulicy ul. Stojałowskiego do ul. Piłsudskiego po stronie wschodniej.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.