bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 maja 2020
  • wyświetleń: 1639

[WIDEO] „Głęboka pande-mija” - chórzyści dzielą się swoją radością

#zostańwdomu to ogólnopolska akcja, której celem jest powstrzymanie rozprzestrzenienia się koronawirusa. Wielu artystów i zespołów przyłączyło się do tej ważnej inicjatywy - zachęcania do pozostania w domach dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Chór Męski Harfa z Bielska-Białej także ochoczo podjął to wezwanie i zwieńczeniem tej pracy jest utwór „Głęboka pande-mija”.- Przychodzimy do Was z utworem, do którego autorski tekst pandemiczny napisał niezawodny Jan Wróbel. W dźwiękach melodii ludowej „Głęboka studzienka” zawarliśmy nadzieję i wiarę, że ten nadzwyczajny i dziwny czas niebawem się skończy, a paraliżujący cały świat wirus pokonamy śpiewem i jednością. Dzielimy się tym co najcenniejsze: radością, entuzjazmem i optymizmem. Choć nagrania wykonaliśmy w zaciszach domowych udało nam się stworzyć chóralne dzieło, które dzięki naszym przyjaciołom nabrało wymiaru kompletnego nagrania wielogłosowego. Nam w sercach gra muzyka i właśnie dlatego stworzyliśmy Wirtualny Chór Męski HARFA - informuje Anna Ostrowska, dyrygent Chóru Męskiego HARFA z Bielska-Białej.

- Zapraszamy do wysłuchania naszego utworu „Głęboka pande-mija”. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie, wprowadzimy do Waszych serc dużo radości, spokoju i wiary w powrót do normalności - komentują chórzyści.

BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.