bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 czerwca 2012
  • 24 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3024

Wandale dewastują samochody

Policja poszukuje sprawców dewastacji samochodów osobowych jakie odnotowuje się w ostatnim czasie szczególnie na parkingach osiedlowych i parkingach centrów handlowych na terenie Bielska-Białej. Komendant Miejskiej Policji wyznaczył nagrodę dla osoby, która przyczyni się do identyfikacji i zatrzymania sprawców.

samochód, kradzież
Wandale dewastują samochody · fot. Policja


W nocy z 8 na 9 czerwca na parkingu osiedlowym przy ul. Grunwaldzkiej nieustaleni sprawcy po uprzednim wlaniu do komory silnika łatwopalnej cieczy, a następnie jej podpalenie dokonali uszkodzenia samochodu marki Skoda Fabia. Straty jakie poniósł właściciel pojazdu to suma około 14 tys. zł.

W dniach pomiędzy 16 a 19 czerwca, tym razem na ul. Michałowicza w Bielsku-Białej, poprzez przerysowanie dokonano uszkodzenia samochodu osobowego marki Fiat Stilo, powodując straty w wysokości 1.200 zł.

19 czerwca uszkodzono pojazd marki Skoda Fabia zaparkowany przy ulicy Słowackiego, w tym przypadku straty wyniosły 1000 zł.

W tym samym dniu na parkingu przy ul. Warszawskiej w rejonie hipermarketu Tesco uszkodzono poprzez porysowanie ostrym narzędziem powłoki lakierniczej samochód marki Nissan X-Trail, straty na szkodę mieszkańca Bielska-Białej to prawie 4 tys. zł.

Kolejne tego rodzaju zdarzenie zostało odnotowane ponownie na ul. Mickiewicza, gdzie również poprzez porysowanie powłoki lakierniczej uszkodzono samochód m-ki Toyota Yaris, uszkodzenia wyceniono na kwotę prawie 2 tys. zł.

Osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje o ewentualnych sprawcach tych zdarzeń proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej nr tel. 33 812-12-80 lub kontakt na nr tel. alarmowych 112 lub 997.

Komendant Miejskiej Policji w Bielsku-Białej wyznaczył nagrodę dla osoby, która przyczyni się do identyfikacji i zatrzymania sprawców dewastacji samochodów, do których dochodzi w ostatnim czasie w naszym mieście. Policja zapewnia pełną anonimowość.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.