Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 maja 2020
  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2904

"Na tropie bohaterów bielskich kreskówek". Wyniki konkursu

Podajemy wyniki internetowego konkursu plastycznego "Na tropie bohaterów bielskich kreskówek", zorganizowanego przez Dom Kultury w Wapienicy.

"Na tropie bohaterów bielskich kreskówek". Wyniki konkursu - 01.06.2020 · fot. DK w Wapienicy


Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, dotyczącej przedstawienia ulubionych bohaterów bielskich kreskówek wyprodukowanych w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej: "Przygody Bolka i Lolka", "Pampalini- Łowca zwierząt", "kangurek Hip-hop", "Kuba i Śruba", "Porwanie Baltazara Gąbki" .Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury w składzie: Pani Małgorzata Motyka-Madej - artysta plastyk, kierownik Domu Kultury w Olszówce, Pani Alina Chałupniak-Bednarska - instruktor plastyki, pracownik Domu Kultury w Wapienicy, Pani Paulina Żak- plastyk, grafik w Domu Kultury w Wapienicy, oceniło 90 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych i nagrodziło 18 prac oraz przyznało Grand Prix konkursu.

Grand Prix - Colleen Hampel, Szkoła Podstawowa nr 22 w Bielsku-Białej

Kategoria I - przedszkola oraz klasy „0”
I miejsce - Weronika Gródek, Przedszkole nr 44 w Bielsku-Białej
I miejsce -Oliwia Holisz, Przedszkole Publiczne w Wilkowicach
II miejsce - Wojciech Piskorz, Przedszkole nr 41 w Bielsku-Białej
II miejsce- Wojciech Żemła, Przedszkole nr 4 w Bielsku-Białej
III miejsce -Mateusz Guzowski, Przedszkole nr 36 w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Paweł Brąblik Przedszkole nr 6 w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Wiktor Sędziak Przedszkole nr 43 w Bielsku-Białej

Kategoria II - klasy od I do III

I miejsce- Tymoteusz Czyż, Szkoła Muzyczna im. S.Moniuszki w Bielsku -Białej
II miejsce -Maja Walczak, Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy SP nr 1 w Bielsku-Białej
II miejsce -Emilia Kozieł, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Buczkowicach
III miejsce -Justyna Trząska, Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa ”Europejczyk w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Emilia Żemła Szkoła Podstawowa nr 13 w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Natalia Jakubas Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej

Kategoria III - klasy od IV do VIII

I miejsce - Jowita Fąfara, Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy SP nr 1 w Bielsku-Białej
II miejsce- Aleksander Sędziak, Szkoła Podstawowa nr 20 w Bielsku-Białej
III miejsce -Gida Wasilewska, Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Weronika Popek, Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej
wyróżnienie - Weronika Andruszkiewicz, Szkoła Podstawowa Oxford w Bielsku-Białej

Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom prac plastycznych i pomysłowość uczestników konkursu. - Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy !!! Zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do Domu Kultury w Wapienicy od dnia 03.06.2020 r. /środa/ w godz. od 9. 00 do 16.00 (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 33 818-41-48) - informują organizatorzy konkursu.

Nagrody rzeczowe i dyplomy ufundował Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej, Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bielska - Białej Pan Piotr Ryszka.

mp / bielsko.info, źródło: Dom Kultury w Wapienicy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.