Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 maja 2020
  • 11 maja 2020
  • wyświetleń: 3133

Przywrócony został pobór opłat na parkingach wewnętrznych

W związku z rozpoczęciem z dniem 4 maja br. drugiego etapu łagodzenia obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa i koniecznością wzbudzenia rotacji parkujących pojazdów na parkingach wewnętrznych Miasta Bielska-Białej od dnia 11 maja br. przywrócony został pobór opłat na wszystkich parkingach wewnętrznych administrowanych przez MZD.

Pobór opłat zostanie przywrócony na następujących parkingach: na pl. Ratuszowym, przy ul. Komorowickiej przed przychodnią zdrowia, przy łączniku ul. 11 Listopada i ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego oraz przy ul. Henryka Sienkiewicza i ul Juliusza Słowackiego.

Prowadzona do tej pory akcja odkażania urządzeń parkingowych będzie kontynuowana.

Dodatkowo, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa MZD z dniem 11.05.2020 r. wyposaża swoich pracowników obsługujących parkingi wewnętrzne w 5 terminali płatniczych umożliwiających dokonywanie płatności za postój przy wykorzystaniu karty płatniczej oraz BLIK. Potwierdzenie uiszczonej opłaty stanowić będzie - jak było to do tej pory - paragon fiskalny.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.