Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 maja 2020
  • 9 maja 2020
  • wyświetleń: 11017

Kino samochodowe "Movie Drive" dotrze do Bielska-Białej

"Movie Drive - Kino samochodowe" dotrze do Bielska-Białej. Filmy prosto ze swoich samochodów będziemy mogli oglądać w naszym mieście w środę, 27 maja o godzinie 18.00.

movie dribe, kino plenerowe
Kino samochodowe "Movie Drive" dotrze do Bielska-Białej


"Movie Drive - Kino Samochodowe" to nowy projekt, który z pewnością zainteresuje fanów kinematografii, motoryzacji oraz niestandardowej rozrywki. Wielkie ekrany, a przed nimi morze samochodów to obrazki znane z amerykańskich filmów. Niesamowity rarytas - symbol wolności przemieszczania się i swobody obywateli w latach 50, czyli coś czego wszyscy teraz potrzebujemy, wpisze się na dobre w kalendarz wydarzeń kulturalnych najbliższych miesięcy.

- Dotarliście już do końca internetu? Obejrzeliście już wszystkie seriale?Jesteście spragnieni nowych atrakcji i zastanawiacie się co dalej, jak żyć? Uwierzcie, że nie tylko Wy przeżywacie podobne dylematy. Movie Drive | Kino Samochodowe czyli ogromny ekran projekcyjny, dźwięk z własnych głośników samochodowych, nowe hity kinowe, jak i „znane i lubiane” klasyki. A jeżeli dodamy do tego Food Truck Drive, Popcorn Drive, Snack Drive - wszystko z możliwością zamówienia on line z dostawą bezpośrednio do Waszych samochodów? Brzmi, jak plan idealny na nadchodzące wieczory! - mówią organizatorzy wydarzenia.

Organizatorzy planują bardzo ciekawe atrakcje, konkursy z nagrodami partnerów wydarzenia, stworzenie dedykowanej aplikacji z repertuarem i możliwością zamawiania oraz pełne bezpieczeństwo i bezkontaktową organizację na miejscu.

Wydarzenie na Facebooku można znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.