Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 maja 2020
  • wyświetleń: 1642

Bezpieczny długi weekend. Policjanci podsumowali majówkę

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i przestrzeganiem przepisów porządkowych związanych z epidemią czuwali bielscy policjanci. Na drogach odnotowano 29 zdarzeń drogowych. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Stróże prawa zatrzymali 10 kierujących jadących na podwójnym gazie. 5 kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym. Odnotowano 70 interwencji związanych z przepisami porządkowymi dotyczącymi zwalczania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Bezpieczny długi weekend majowy to wynik przede wszystkim tego, że mieszkańcy Bielska-Białej i powiatu bielskiego wykazali się dyscypliną i w tych dniach w zdecydowanej większości pozostali w domach, ograniczyli przemieszczanie się i gromadzenie. W czasie majówki bielscy policjanci interweniowali 70 razy w związku z naruszeniem przepisów porządkowych wprowadzonych w celu przeciwdziałania epidemii. W większości podejmowanych przez stróży prawa interwencjach wystarczające okazały się pouczenia.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.