Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 maja 2020
  • wyświetleń: 1388

Miasto Bielsko-Biała pomoże organizacjom pozarządowym

Działające w Bielsku-Białej organizacje pozarządowe w czasie epidemii mogą liczyć na pomoc władz miasta. Przypomnijmy, że organizacje prowadzące działalność w lokalach będących własnością miasta mogą skorzystać z obniżki czynszu, jeśli epidemia zmusiła je do ograniczenia działań w tych lokalach.

Centrum organizacji pozarządowych
fot. Wydział Prasowy UMBB


Miasto wprowadziło też zasadę elastyczności w realizowaniu i rozliczaniu zadań publicznych. Bielskie organizacje mogą korzystać z bezpłatnego doradztwa księgowego oraz prawnego, zwłaszcza pomocnego przy interpretacji przepisów Tarczy antykryzysowej. Organizacje te mogą też ubiegać się o dodatkowe środki finansowe na realizację zadań, które będą związane z ograniczaniem społecznych skutków epidemii.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Centrum Organizacji Pozarządowych pod nr tel. 33 4970790 oraz e-mail: cop@um.bielsko.pl, a poniżej zamieszczamy ulotkę z pełną ofertą miasta kierowaną do organizacji, która też znajduje się na stronie bielsko-biala.pl/centrum-organizacji-pozarzadowych oraz na www.facebook.com/COPBielskoBiala/

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.