Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 maja 2020
  • wyświetleń: 2583

Władze Bielska-Białej uczciły Święto Konstytucji

W szczególny, bardzo subtelny sposób władze Bielska-Białej oddały dzisiaj hołd twórcom podwalin nowoczesnego państwa polskiego. Jarosław Klimaszewski - prezydent Bielska-Białej i Janusz Okrzesik przewodniczący Rady Miejskiej złożyli kwiaty w dniu Święta Konstytucji 3 Maja. Jarosław Klimaszewski wystosował również specjalne przemówienie z okazji dzisiejszego święta.

Loading...


- Majowa konstytucja jest symbolem nowej jakości w Polskiej myśli politycznej. Jest synonimem naszej narodowej mądrości, drogowskazem, jak budować demokratyczne państwo. Mimo, że pandemia koronawirusa nie pozwala nam wyjść i razem świętować, dziś w szczególny sposób jednoczymy się, jako patrioci, wokół wartości, które niesie ze sobą Konstytucja z 3 maja 1791 roku - powiedział Jarosław Klimaszewski w specjalnym przemówieniu do bielszczan z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

Loading...

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.