Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 maja 2020
  • wyświetleń: 6336

[FOTO] Najpierw skoczył pod auto, potem wspiął się na komin!

Dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol policji zadysponowano w nocy z czwartku na piątek do Czechowic-Dziedzic na ulicę Legionów. Ze zgłoszenia wynikało, że człowiek wspina się na komin elektrociepłowni.

Elektrociepłownia mężczyzna wszedł na komin
fot. sid / czecho.pl


Policjanci po krótkiej rozmowie nakłonili desperata będącego na wysokości około 60 metrów do zejścia na ziemię. 20-letni mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie do szpitala.

Z nieoficjalnych informacji naszego reportera wynika, że 20-latek wspinający się na komin to ten sam, który w czwartek przed południem rzucił się pod samochód kilkaset metrów od elektrociepłowni. Pisali o tym nasi redakcyjni koledzy z portalu czecho.pl: [FOTO] Młody chłopak rzucił się pod samochód przy ul. Legionów.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Na tę chwilę nie wiadomo czy 20-latek został wypisany ze szpitala, czy też może opuścił go na własne żądanie.

Elektrociepłownia mężczyzna wszedł na komin
fot. sid / czecho.pl

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.