bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1806

Jak wygląda jazda testowa Volvo?

Materiał partnera:

Jazda testowa samochodem, która jest nazywana również jazdą próbną to nic innego jak możliwość sprawdzenia specyfiki pojazdu przed jego zakupem. U dealera Volvo jazda próbna odbywa się na określonych warunkach. Zresztą jest tak w każdym innym salonie samochodowym oraz komisach. Jazdy próbne nie są niczym nowym, jednak wciąż niewiele osób wie, jaki jest ich cel, zasady i jak taka przejażdżka wygląda.

Volvo jazda próbna - jaki jest jej cel?U dealera Volvo jazda próbna ma za zadanie umożliwić przetestowanie potencjalnemu kierowcy pojazdu pod różnymi względami. Zazwyczaj osoby, które są w 90 procentach przekonane, że to właśnie ten model samochodu jest dla nich odpowiedni, chcą się upewnić jedynie w swojej decyzji. Jazda testowa odbywa się także w celu promocji szwedzkiej marki, która może poszczycić się luksusowymi i praktycznymi autami.

Jakie są zasady jazdy testowej?Chcąc skorzystać z możliwości jazdy testowej, należy przede wszystkim zgłosić się do dealera lub salonu samochodowego Auto-Boss. Bardzo często takie przejażdżki są również udostępnianie klientom komisów. Zgłosić się można najszybciej poprzez stronę internetową, gdzie niezbędne będzie określenie modelu pojazdu, jaki ma być poddany testom oraz miasta, w którym jazda próbna będzie się miała odbyć. Po wysłaniu formularza pozostaje tylko czekać na kontakt ze strony przedstawiciela marki samochodowej, który zaproponuje konkretną datę i godzinę spotkania.

Linkhouse


Volvo jazda testowa - jak wygląda i ile czasu trwa?U dealera Auto-Boss Volvo jazda testowa odbywa się w umówionym wcześniej terminie. Klient musi zgłosić się do wybranego salonu samochodowego. Niezbędne będzie okazanie prawa jazdy. Następnie przedstawiciel wskaże wybrany pojazd, w którym odbędzie się jazda próbna. Zazwyczaj odbywa się ona w obecności osoby pracującej u dealera, jednak coraz więcej marek oferuje podpisanie stosownego dokumentu i pozwala przetestować pojazd
w pojedynkę.

Czas trwania takiej przejażdżki wynosi zazwyczaj około trzydziestu minut. Warto jednak nadmienić, że im większe zainteresowanie klienta danym modelem, tym większe zaangażowanie przedstawiciela salonu. W efekcie przekłada się to na dłuższą jazdę samochodem, która odbywa się przeważnie po okolicznych ulicach i uliczkach. Co istotne, u dealera Volvo jazda testowa jest bezpłatna. Również zużycie paliwa za przejechane kilometry nie zobowiązuje klienta do pokrycia jego kosztów.

Zapraszamy na jazdę próbną do salonu Volvo w Bielsku-Białej.