bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5010

Koronawirus. W środę w Bielsku-Białej cztery nowe zakażenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Cztery nowe zakażenia koronawirusem potwierdzono w środę, 29 kwietnia w Bielsku-Białej - poinformowała Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna. Nowe zakażenia oraz zgon spowodowany chorobą COVID-CoV-2 zanotowano również w powiecie bielskim.

Według danych bielskiego Sanepidu, które zostały opublikowane w środę o godzinie 14.00, w Bielsku-Białej zanotowano kolejne cztery przypadki zakażenia koronawirusem. W sumie do tej pory w naszym mieście odnotowano 29 zachorowań na COVID-CoV-2. Osiem osób jest hospitalizowanych, taka sama liczba bielszczan przebywa w izolacji domowej.

W powiecie bielskim również zanotowano zakażenia - trzy w Wilkowicach oraz po jednym w Porąbce oraz Wilamowicach. Najmłodsza z tych osób ma 29 lat, najstarsza - 65. Niestety zmarła kolejna osoba zarażona koronawirusem - w szpitalu w Tychach śmierć poniósł 81-letni mieszkaniec Wilkowic.

Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Bielsku-Białej

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj