bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3473

Policja szuka sprawcy kradzieży telefonu komórkowego

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież dwóch telefonów komórkowych marki Xiaomi w sklepie Euro-RTV-AGD w Bielsku-Białej przy ul. Bohaterów Monte Cassino 421. Do kradzieży doszło w dniu 4 stycznia 2020 roku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży dwóch telefonów komórkowych marki Xiaomi 7A o łącznej wartości blisko 800 złotych ze sklepu Euro-RTV-AGD przy ul. Bohaterów Monte Cassino 421. Do kradzieży doszło w dniu 4 stycznia 2020 roku około godziny 16.20. Publikujemy wizerunek podejrzewanego o tę kradzież mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

kradzież, policja, wizerunek
Policja szuka sprawcy kradzieży telefonu komórkowego · fot. KMP Bielsko-Biała


Rysopis: Mężczyzna normalnej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, mocno wygolone na bokach głowy, ubrany był w kurtkę koloru granatowego, pomarańczową koszulkę, jasne dresowe spodnie i czarne buty.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, policja prosi kierować do:
  • Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
  • Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112,


Stróże prawa gwarantują anonimowość.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.