bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1625

Strażacy z Komorowic szyją maseczki i przekazują je instytucjom

W czwartek druhowie z OSP Komorowice Śląskie przekazali Komendzie Miejskiej PSP w Bielsku-Białej kilkadziesiąt maseczek ochronnych. Druhowie postanowili wesprzeć działania związane z walką z koronawirusem i pomagać ludziom, nie tylko w czasie pożarów i miejscowych zagrożeń, ale także w okresie epidemii.

maseczki, osp komorowice
Druhowie z OSP Komorowice Śląskie szyją maseczki dla instytucji oraz mieszkańców · fot. OSP Komorowice Śląskie


W akcję zaangażowało się wiele osób oraz firm wszyscy w jednym celu, aby pomagać. Strażakom udało się już uszyć ponadto 2500 maseczek.

Poza Komendą Miejską PSP w Bielsku-Białej, maseczki trafiły również m.in. na oddział opieki paliatywnej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach, stacji dializ w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej, domu dziecka w Czechowicach-Dziedzicach, Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku- Białej, Bielskiego Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej, itp. oraz do mieszkańców Komorowic.

Będziemy działać tak długo jak będzie trzeba pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Działamy dla nas wszystkich i wspólnie walczymy o lepsze jutro. Olbrzymie ukłony w stronę naszych druhen oraz zaprzyjaźnionych krawcowych.- powiedział prezes OSP w Komorowicach Śląskich dh Dariusz Wątroba.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.