bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3224

Kradł drogi alkohol, szuka go policja

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzieże markowego alkoholu w sklepie Lidl w Bielsku-Białej przy ul. Gazowniczej 5. Do kradzieży dochodziło w dniach od 24 do 26 października 2019 roku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

kradł alkohol
Wizerunek poszukiwanego sprawcy kradzieży alkoholu · fot. KMP Bielsko-Biała


Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży markowego alkoholu o wartości blisko 800 złotych w Bielsku-Białej ze sklepu Lidl przy ul. Gazowniczej 5. Do kradzieży dochodziło w dniach od 24 do 26 października 2019 roku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, policja prosi kierować do:
  • Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
  • Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.