Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 9269

Kolejni mieszkańcy powiatu z koronawirusem, są też ozdrowienia

Zakażenia na koronawirusa potwierdzono u kolejnych mieszkańców powiatu bielskiego - poinformował w czwartek o godzinie 10.00 Śląski Urząd Wojewódzki. Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem odnotowano w Czechowicach-Dziedzicach. W regionie odnotowano też kilka ozdrowień.

Obecność groźnego wirusa wykryto w próbkach pobranych od kolejnych mieszkańców województwa Śląskiego, w tym 4 mieszkańców powiatu bielskiego: 7-letniego dziecka, starszego mężczyzny i 2 kobiet: starszej i w średnim wieku.

3 mieszkańców powiatu bielskiego wygrało walkę z koronawirusem: 65-letnia kobieta i mężczyźni w wieku 59 lat i 37 lat. Wszyscy ci mieszkańcy leczyli się w swoich domach, w izolacji, pod ścisłym nadzorem służb sanitarnych oraz lekarza chorób zakaźnych i u wszystkich pobrane oraz przebadane próbki pod kątem genetycznym nie wykazały już obecności Covid-19.

mp / bielsko.info

źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj