Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 42924

[FOTO] Mężczyzna chciał skoczyć z gzymsu. Udana akcja policjantów

W środę około godziny 9.30 doszło do interwencji straży pożarnej oraz policji przy skrzyżowaniu ulic Towarzystwa Szkoły Ludowej i Legionów w Bielsku-Białej. Na elewację tamtejszej kamienicy wdrapał się mężczyzna, który zamierzał targnąć się na swoje życie. Negocjacje trwały przeszło dwie godziny i zakończyły się powodzeniem. Desperat trafił do szpitala.

Mężczyzna wszedł na elewację kamienicy. Udana akcja negocjatorów! - 22.04.2020 · fot. sid / bielsko.info


Jak poinformowała nasz portal st. kpt. Patrycja Pokrzywa, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, mężczyzna stojący na gzymsie znajdował się na wysokości drugiego piętra. Na miejsce zostały wysłane ekipy straży pożarnej oraz policji.

Sytuacja utrzymywała się bez większych zmian przez około dwie godziny. Na miejsce dotarła ekipa policjantów, którzy odwiedli mężczyznę od jego zamiarów. Pacjenta przejął zespół ratownictwa medycznego. Niedoszły samobójca trafił do szpitala.

mężczyzna, elewacja kamienicy
Mężczyzna wszedł na elewację kamienicy przy ulicy Legionów · fot. Przemysław

sid, mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.