bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4121

Wypełnij geoankietę na temat śródmieścia Bielska-Białej

Prezydent Bielska-Białej zaprasza do wypełnienia geoankiety na temat Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru śródmieścia położonego na zachód od rzeki Białej do terenów kolejowych w ramach konsultacji społecznych.

geoankieta
Wypełnij geoankietę · fot. UM Bielsko-Biała


Celem geoankiety jest zebranie informacji od mieszkańców i użytkowników śródmieścia Bielska-Białej o ich codziennych doświadczeniach związanych z korzystaniem z tej niezwykle ważnej przestrzeni oraz o preferencjach i propozycjach dotyczących nowych sposobów jej zagospodarowania.

Link do geoankiety: www.geoankieta.bielsko-biala.pl

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 15 minut. Kwestionariusz będzie dostępny do 30 czerwca 2020 r. Raport z wynikami geoankiety oraz informacje na temat konsultacji społecznych dostępne będą na stronie: wspolnaprzestrzen.biurorozwojumiasta.pl

Geoankieta została opracowana przez Biuro Rozwoju Miasta przy współpracy z Fundacją Sendzimira w ramach projektu Wspólna Przestrzeń - partycypacyjne planowanie przestrzenne w gminach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.