bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2020
  • 26 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3767

Szpital Wojewódzki otwiera Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W poniedziałek 20 kwietnia Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej uruchomił po kwarantannie Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej - przekazała naszemu portalowi Anna Szafrańska, rzecznik Szpitala Wojewódzkiego. Przebywający na oddziale pacjenci oraz lekarze i personel medyczny mają ponownie ujemne wyniki na obecność SARS-CoV-2.

Oddział objęty został kwarantanną 3 kwietnia. Jeden z pacjentów okazał się zakażony koronawirusem. Mężczyzna, gdy zgłaszał się do placówki, nie miał żadnych objawów zakażenia SARS-CoV-2. Próbki na obecność koronawirusa pobrano od niego, ponieważ miał przejść operację. W czasie kwarantanny na oddział nie byli przyjmowani kolejni pacjenci. Nikt również nie został wypisany do domu.

Zgodę na uruchomienie Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej wydała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej. Oznacza to, że pacjenci, którzy mogą zostaną wypisani do domu. Na oddział mogą być przyjmowane osoby wymagające hospitalizacji.

mp / bielsko.info, źródło: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj