Wiadomości
- 20 kwietnia 2020
- wyświetleń: 5857
48 milionów złotych na inwestycje drogowe w regionie
- Potrzebujemy działań stymulujących gospodarkę na wielu poziomach - powiedział premier Mateusz Morawiecki, wskazując, że elementem walki z efektami koronawirusa jest Fundusz Dróg Samorządowych. Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Drabek poinformował na swoim Facebooku, że południowa część województwa Śląskiego na inwestycje otrzyma ponad 48 milionów złotych.
ZOBACZ TAKŻE
"To nie jest droga drugorzędna". Jest petycja o pilną modernizację drogi z Cieszyna do Bielska-Białej
Zardzewiały płot i urzędnicza bezradność. Kto naprawdę odpowiada za zagrożenie?
Spór o dojazd i miejskie procedury. Mieszkańcy czekają na drogę
Objazd pod lupą. Co dalej z ul. Struga?
Hotel President znów działa. Historyczny obiekt wrócił na mapę Bielska-Białej
Orlik przy ul. Słowackiego zamknięty na całe wakacje. Mieszkańcy nie kryją zdumienia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








