bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4584

Zawodnik Daas Berserkers Team opuścił program "Tylko Jeden"

Po raz pierwszy widzowie reality show o zawodnikach MMA zobaczyli w programie nie jedną, ale aż dwie walki. Ich stawką był awans do wielkiego finału "Tylko Jeden". Niestety, podczas walk nie zobaczyliśmy zawodnika Daas Berserkers Team Michała Sobiecha. Dlaczego?

Loading...


Już na początku 6. odcinka dowiedzieliśmy się, dlaczego w półfinale nie znalazł się Michał Sobiech. W ćwierćfinale "Dr. Beast" pokonał wprawdzie Karola Weslinga, ale przypłacił to zwycięstwo złamanym nosem. Lekarze orzekli, że Sobiech w najbliższych tygodniach nie będzie mógł trenować, a tym bardziej walczyć i w efekcie Michał z podniesionym czołem opuścił dom fightera.

- No i to by było na tyle. Dziękuję ze te setki wiadomości, wsparcie, za wszystko - napisał na swoim fanpage'u na Facebooku goczałkowiczanin.

Przypominamy wygraną walkę MichałaLoading...


W związku z odejściem Michała, Maciej Kawulski, Martin Lewandowski, Wojsław Rysiewski oraz Blanka Lipińska musieli zdecydować o tym, kto z kim zmierzy się w półfinale. Po burzliwej dyskusji stwierdzili, że najlepiej będzie, jeśli Marcin Krakowiak stanie naprzeciw Tomasza Romanowskiego, a Adrian Bartosiński stoczy pojedynek z Piotrem Walawskim.

Jako pierwsi do klatki weszli Adrian Bartosiński i Piotr Walawski. Dwie wyrównane rundy zmusiły sędziów do zarządzenia pierwszej w historii "Tylko Jeden" dogrywki. W niej górę wzięła przewaga fizyczna Bartosińskiego, który lepiej zniósł trudy intensywnego pojedynku.

Jeszcze lepszy spektakl dali Tomasz Romanowski i Marcin Krakowiak. Po dwóch rundach, w których walka toczyła się praktycznie tylko w stójce, sędziowie ponownie zarządzili dogrywkę. Jak się okazało więcej sił zachował Romanowski, który zapędził rywala do defensywy i przechylił szalę na swoją korzyść. W ten sposób poznaliśmy finalistów pierwszego sezonu reality show "Tylko Jeden", którym pozostało już tylko szykować się do najważniejszej walki ich życia.

Premiera 7. odcinka w piątek 24 kwietnia o 22:05 w Polsacie.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.