bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 8320

[TTV] "Kto to kupi?": wynalazek z Bielska-Białej podbije serca jurorów!

Za nami:

W niedzielnym odcinku programu „Kto to kupi?” ze swoim wynalazkiem zaprezentują się dwie przyjaciółki z Bielska-Białej.

litelink kto to kupi ttv
[TTV] "Kto to kupi?": Wynalazek z Bielska-Białej podbije serca jurorów! · fot. TTV


LileTink, bo o tym mowa, to nowoczesne nosidełka dla psów lub kotów. Pomysł zrodził się, gdy obie panie zostały fankami noszenia dzieci w chustach. Ten wygodny i bezpieczny dla malucha środek transportu ujął ich serca. - Pomyślałyśmy, że warto zatroszczyć się w podobny sposób o małe zwierzaki, gdy są zmęczone, wystraszone, zmarznięte lub po prostu chcą być blisko swoich opiekunów - komentuje jedna z nich. - W końcu chwyciłyśmy za nożyczki, igły, maszynę do szycia i tak powstało wyjątkowe nosidełko LileTink, czyli coś więcej niż tylko torba dla yorka, maltańczyka czy chihuahua - dodaje.

Podstawową zaletą torby LileTink jest bliskość pupila z jego właścicielem. Zwierzak będąc blisko ciała swojego opiekuna jest spokojny, szczęśliwy, a w chłodne dni również ogrzany. Z punktu widzenia opiekuna czworonoga, główną zaletą jest swoboda - mając na sobie nosidełko dla psa, właściciel ma obie ręce masz wolne, dzięki czemu można swobodnie wybrać się ze swoim pupilem na zakupy, prowadzić wózek czy nawet iść do restauracji. Projektując LileTink zadbano o najdrobniejsze detale. Noszona na ramieniu torba na psa / kota umiejętnie łączy w sobie to, co najważniejsze z punktu widzenia zwierzaka - komfort, z tym co jest tak istotne dla jego opiekuna - funkcjonalność. W celu lepszego dopasowania nosidełka dostępne są w dwóch rozmiarach: do 2,5kg oraz od 2,5kg do 7kg.

Emisja tego odcinka w niedzielę o 16:00 w TTV.

mp / bielsko.info, źródło: TTV

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.