bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3708

Kolejne utrudnienia na Cieszyńskiej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 17 kwietnia 2020 r. na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu, obejmująca roboty drogowe wzdłuż ulicy Cieszyńskiej w rejonie ulicy Zapłocie Duże.

Zmiany w organizacji ruchu będą polegały na częściowym zawężeniu jezdni ulicy Cieszyńskiej od ulicy Zapłocie Duże w kierunku mostu. Podczas prowadzenia robót ruch będzie odbywał się w zależności od postępu prac lewym bądź prawym pasem ruchu dwukierunkowo, wahadłowo i będzie sterowany ręcznie. Utrudnienia potrwają do 30 kwietnia 2020 r.

Kolejne utrudnienia na Cieszyńskiej
Kolejne utrudnienia na Cieszyńskiej · fot. MZD Bielsko-Biała


To już kolejne utrudnienia na ulicy Cieszyńskiej w związku z jej przebudową. 9 kwietnia informowaliśmy o tymczasowej organizacji ruchu, obejmująca budowę południowo-zachodniej części ronda na skrzyżowaniu z ulicą Wapienicką i ulicą Czesława Tańskiego, a 15 kwietnia o wyłączeniu z ruchu fragmentu ulicy Szarotki.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.