bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2020
  • 16 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 9846

Zmarła mieszkanka Szczyrku zarażona koronawirusem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Zmarła mieszkanka Szczyrku zarażona koronawirusem - poinformował dziś po południu bielski Sanepid. Kobieta miała 78 lat, była pacjentką szpitala w Tychach. To kolejna osoba z tego miasta, która zmarła w wyniku chorób współistniejących. Późnym popołudniem Ministerstwo Zdrowia poinformowało również o kolejnych osobach zakażonych z regionie.

Zarażonymi koronawirusem zostali młody mieszkaniec Bielska-Białej i młody mieszkaniec powiatu bielskiego. Mężczyźni będą przebywać w izolacji domowej. Jeśli tylko stan zdrowia mieszkańców pogorszy się, wówczas zostaną poddani hospitalizacji na oddziałach zakaźnych.

Według danych bielskiego Sanepidu ze środy z godziny 14.00 w Bielsku-Białej i powiecie bielskim w kwarantannie domowej przebywają 284 osoby, a pod nadzorem epidemiologicznym jest 852 mieszkańców. W izolacji domowej przebywają 24 osoby. Łączna liczba osób z wynikiem dodatnim to 38. Odnotowano pięć zgonów. Taka sama liczba osób to ozdrowieńcy z koronawirusa.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj