Wiadomości
- 14 kwietnia 2020
- wyświetleń: 10940
[WIDEO] Ciągle razem, a jednak osobno. Wielkanocne miasto z góry
Takich świąt jeszcze nie było. Bielsko-Biała i inne miasta w Polsce opustoszały. W zdecydowanej większości zrezygnowaliśmy ze spotkań rodzinnych i pozostaliśmy w domach. Wszyscy mamy nadzieję, że sytuacja niedługo wróci do normy i nigdy więcej się nie powtórzy.
ZOBACZ TAKŻE
„Salony miejskie” zamiast drogi? Pomysł na Cyniarską
300 metrów niebezpiecznej drogi dziennie. Problem na ul. Konopnickiej
Plac zabaw to nie tylko zabawa. Ile kosztuje dziecięca radość?
"Chaszcze" na rondzie przy ul. Gościnnej i Kolistej zamiast łąki kwietnej
Zajęcza staje się ruchliwa. Bielszczanie w obawie o bezpieczeństwo
Spór wokół Placu Wojska Polskiego. Petycja mieszkańców kontra władze miasta
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







