bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2381

Uszkodził szybę na dworcu PKP

We wtorek 31-latek z Bytomia uszkodził szybę w drzwiach wejściowych do poczekalni dworca. Sprawca został zatrzymany przez policjantów. Po wytrzeźwieniu odpowie za swój wyczyn, grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

dworzec, PKP, główny, pociąg, kolej, tory
Dworzec Główny PKP w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Około godziny 18.00 nietrzeźwy mieszkaniec Bytomia po suto zakrapianym pobycie w Bielsku-Białej skierował kroki na bielski dworzec PKP, z którego miał nadzieję odjechać do swojego miejsca zamieszkania.

Nie byłoby z tym najmniejszego problemu jednakże na przeszkodzie w realizacji zamierzenia stanęły mężczyźnie drzwi prowadzące do holu poczekalni dworca, które nijak nie chciały się otworzyć. Fakt ten tak zdenerwował podróżnego, że postanowił dokonać wejścia „siłowego”, czym spowodował uszkodzenie szyby i straty w mieniu PKP na sumę 500 zł.

Na takie „działania” sprawcy natychmiast zareagowali policjanci Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, którzy zatrzymali mężczyznę. Po zatrzymaniu trafił do bielskiego Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym, kiedy wytrzeźwieje będzie odpowiadał za uszkodzenie mienia, za wyczyn ten grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.