bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4496

Budowa domu bez ryzyka

Artykuł sponsorowany:

Nowy rok, wraz z natłokiem postanowień i planów, przyniósł nam niemile widzianego gościa z odległego rejonu świata. Wszystko stanęło na głowie, a w naszych głowach zaczęły rodzić się wątpliwości - jak radzić sobie w nowej rzeczywistości, kiedy to wszystko się skończy i jak planować nadchodzące miesiące? Czy obecnie, kiedy rozmyślamy nad sytuacją na rynku, a załatwienie czegokolwiek w Urzędzie czy nawet zrobienie zakupów stanowi nie lada wyzwanie, możliwe jest jeszcze zaplanowanie bezpiecznej budowy domu? Jeśli po Twojej głowie krążą podobne pytania - ten artykuł jest dla Ciebie.

Istnieje możliwość, aby rozwiać wszystkie te dylematy. Stabilność i bezpieczeństwo - te dwa czynniki liczą się najbardziej w czasach, w których przyszło nam żyć. Zapoznaj się z możliwościami jakie niesie ze sobą prefabrykat keramzytowy. Szybka i ekonomiczna budowa domu w standardzie energooszczędnym z najwyższej jakości materiałów ceramicznych - tą drogą podążyło już ponad 1100 inwestorów, którzy powierzyli swoją inwestycję życia firmie Abakon. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, wszedł w życie Pakiet #budujbezryzyka.

www.abakon.com/aktualnosci/nowa-promocja-budujbezryzyka

Firma Abakon, która od 17 lat specjalizuje się w budowie z prefabrykatu keramzytowego, przygotowała dla swoich potencjalnych inwestorów serię wydarzeń, które pozwolą pogłębić swoją wiedzę na temat budowy i przygotować ich na cały proces krok po kroku. W czasie, w którym wszyscy podążamy za akcją #zostanwdomu, idealnymi wydarzeniami są takie, w których możemy uczestniczyć bezpiecznie, bez zbędnego ryzyka.

Seria webinarów, a zatem szkoleń online, pozwoli zapoznać się z całym cyklem inwestycji - od wyboru działki, poprzez kompletownie dokumentów i wybór projektu, aż do ustalenia sposobu ogrzewania i materiałów wykończeniowych w Twoim budynku. Poruszona zostanie również kwestia nowych warunków technicznych, które wejdą w życie już w styczniu 2021 roku.

www.abakon.com/aktualnosci/pierwszy-webinar-z-abakonem

Standardową wizytę na budowie zastąpi Dzień Otwarty Online, który odbędzie się już 18 kwietnia w sobotę. Zapoznanie z technologią i procesem budowy, obejrzenie budynku z poddaszem użytkowym oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania - to wszystko, całkowicie bezpłatnie, zapewnią Ci w formie interaktywnej doradcy firmy Abakon, dzięki czemu Ty bezpiecznie zostaniesz w swoich czterech kątach.

www.facebook.com/events/260242051670439/

Zapisz się poprzez formularz poniżej lub kontakt telefoniczny z doradcą!
www.abakon.com/dzien-otwarty-online-wilkowice
Kontakt telefoniczny - 668-34-18-95

Abakon