Wiadomości
- 10 kwietnia 2020
- 11 kwietnia 2020
- wyświetleń: 4155
Życzenia od biskupa do wiernych diecezji bielsko-żywieckiej
Specjalne życzenia z okazji uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego skierował do wiernych diecezji bielsko-żywieckiej biskup Roman Pindel. Wielkanocne przesłanie hierarcha prezentuje w scenerii bielskiej katedry i miasta widzianego z wysokości drona, we wnętrzu opustoszałej świątyni, a na ekranie telewizora, na filmie widzimy także rodzinę świętującą w domu Zmartwychwstanie Pańskie 2020.
ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Ważny dzień w diecezji bielsko-żywieckiej. Ma sześciu nowych księży
20 czerwcaBielski Marsz Równości przejdzie ulicami miasta. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu
DzisiajBKS Stal Bielsko-Biała zagra o Superligę. Decydujące baraże przed zespołem
Eurobeskidy z medalami na Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc w Krakowie
Radny apeluje o remont ul. Ceramicznej przy klubie BKT Advantage. „To wizytówka miasta”
[FOTO] Razem kibicowaliśmy Mai Chwalińskiej na bielskim Rynku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







