Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2020
  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 25821

[FOTO] Pijani zatrzasnęli się w windzie

W środę późnym wieczorem przy ul. Sterniczej w Bielsku-Białej interweniowały trzy zastępy straży pożarnej i kilka patroli policji. Sytuacja wzbudziła wyjątkowy i uzasadniony niepokój wśród mieszkańców, bowiem wszyscy wchodzący do budynku byli ubrani w kombinezony.

Interwencja służb przy ul. Sterniczej - 8.04.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Mariusz Bielskie Drogi


Szybko wyszło na jaw co jest powodem interwencji. Okazało się, że w winda zatrzymała się między piętrami, a wewnątrz znajdowało się kilka osób. Dwie z nich były pod widocznym wpływem alkoholu. Środki ostrożności nie były przypadkowe - istniało podejrzenie, że mężczyźni powinni znajdować się na kwarantannie. Jednak wbrew wcześniejszym doniesieniom mężczyźni nie byli nią objęci, co potwierdził nam Śląski Urząd Wojewódzki.

Windę udało się odblokować. Wszyscy uczestnicy tej pechowej przejażdżki między piętrami zostali zatrzymani przez policję. Nieprzestrzeganie zasad kwarantanny jest zagrożone karą do 30 tysięcy złotych.

sid / bielsko.info

źródło: FB/bielskiedrogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.