bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2020
  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 20135

[FOTO] Interwencja służb na os. Wojska Polskiego. LPR w akcji!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 8 kwietnia około godziny 21:30 służby ratunkowe interweniowały w budynku wielorodzinnym przy ulicy I Armii Wojska Polskiego w Bielsku-Białej (os. Wojska Polskiego). Do Bielska-Białej przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z krakowskich Balic (Ratownik 6).

Interwencja służb ratunkowych w budynku wielorodzinnym przy I Armii Wojska Polskiego i lądowanie śmigłowca LPR na płycie Aeroklubu Bielsko-Bialskiego - 8.04.2020 · fot. Łukasz


Na chwilę obecną szczegóły nie są oficjalnie znane. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna spadł ze schodów i stracił przytomność. Strażacy zostali wezwani do pomocy przy transporcie pacjenta oraz do późniejszego zabezpieczenia lądowiska.

Śmigłowiec wylądował na płycie Aeroklubu Bielsko-Bialskiego, gdzie przekazano pacjenta załodze latającej karetki. Około godziny 22:45 maszyna wystartowała do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach (dzielnica Ochojec).

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj