bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4552

Centrum handlowe Sfera dziękuje lokalnym bohaterom

Chcąc podziękować wszystkim bielszczanom i grupom zawodowym, którzy w tym trudnym czasie ciężko pracują i wychodzą ze swoich domów, Galeria SFERA przeznaczyła jeden ze swoich nośników reklamowych, na którym zawiśnie specjalny billboard z budującym przekazem podziękowania.

Centrum handlowe Sfera dziękuje lokalnym bohaterom
Centrum handlowe Sfera dziękuje lokalnym bohaterom · fot. CH Sfera


- Galeria SFERA zawsze wspiera lokalną społeczność i angażuje się w sprawy istotne dla Bielska- Białej. Dziś nie ma nic ważniejszego niż nasze zdrowie, dlatego chcemy docenić pracę wszystkich i podziękować tym, którzy o nas dbają, ratują nasze życie, zapewniają nam produkty pierwszej potrzeby - mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii SFERA.

Pozytywny przekaz skierowany jest do wszystkich, dzięki którym bielszczanie mogą zrobić zakupy, dojechać do pracy, odebrać przesyłkę czy zamówiony posiłek. Galeria SFERA dziękuje także pracownikom i pracownicom ochrony zdrowia, medykom oraz wszystkim mieszkańcom i pracującym w Bielsku-Białej za zaangażowanie w codzienne obowiązki w tej niecodziennej sytuacji.

Billboard z podziękowaniami pojawił się na kamienicy przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Piastowskiej.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.