bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 1630

Duże zainteresowanie poradami prawnymi przez telefon

Jak informuje Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, w sprawie porad prawnych coraz częściej dzwonią młodzi ludzie, którzy z powodu obecnej sytuacji stracili pracę. To utwierdza w przekonaniu, że porady są bardzo potrzebne.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego przez telefon powinny przesłać wypełniony wniosek - do pobrania poniżej oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej w zakładce Mieszkaniec Nieodpłatna pomoc prawna - na adres a.bialobrzeska@um.bielsko.pl

W wyjątkowej sytuacji, jeśli osoba potrzebująca porady, nie ma dostępu do Internetu, może złożyć wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z oświadczeniem - przez telefon - pod nr telefonu Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego 33/497-15-72.

Po przyjęciu wniosku mailowo lub przez telefon pracownik Wydziału Polityki Społecznej umawia osobę zainteresowaną nieodpłatną poradą, przekazując dane kontaktowe - numer telefonu - adwokatowi lub radcy prawnemu pełniącemu dyżur telefoniczny i informuje zainteresowanego o terminie porad.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.