bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 3528

Bielska ulica Schodowa będzie wyremontowana

Ul. Schodowa, która odchodzi bezpośrednio od bielskiego Rynku, jest jedną z najbardziej klimatycznych ulic w mieście. Z tego powodu zagrała w filmach "Idę przez ten świat" Stanisława Janickiego i "Kret" Rafaela Lewandowskiego. Często młode pary robią sobie tam czarno-białe zdjęcia retro. Jednak to, co sprawdza się jako atrakcyjne tło na planie zdjęciowym, niekonieczne musi być estetyczne.

Bielska ulica Schodowa będzie wyremontowana
Bielska ulica Schodowa będzie wyremontowana · fot. UM Bielsko-Biała


Już niedługo nie tylko wygląd ulicy, ale i jej funkcja komunikacyjna zostaną poprawione.
- Chcemy skupić się na remoncie ulicy Schodowej, bo to jest piękna lokalizacja w naszym mieście, ale mocno zaniedbana - zapowiedział prezydent Jarosław Klimaszewski.

Miejski Zarząd Dróg rozpoczął prace projektowe, których efekty poznamy na przełomie listopada i grudnia br. Co oznacza, że remont może się tam rozpocząć w 2021 roku. W tym roku na Schodowej przewidziany jest remont sieci ciepłowniczej i wodociągowej, który przygotuje pole pod właściwe prace remontowe.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.