Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2312

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu pomoże medykom

W porozumieniu ze Stowarzyszeniem Wspierania Bielskiej Onkologii, Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej prowadzi akcję niesienia pomocy pracownikom służby zdrowia w naszym regionie, w formie dobrowolnych wpłat na konto Stowarzyszenia Wspierania Bielskiej Onkologii

Jesteśmy wszyscy w sytuacji kryzysowej, my przedsiębiorcy i nasze załogi, ale też co jest dzisiaj najważniejsze - nasze szpitale, nasi lekarze i personel medyczny. To co dzisiaj możemy zrobić to ich wspierać w walce o nas, nasze dzieci, nasze jutro. Pomyślmy jak możemy pomóc w tym skomplikowanym okresie. Wiemy, że część gastronomii przygotowuje posiłki dla szpitali, część przygotowuje produkcję masek osłonowych, część planuje sprowadzanie środków ochrony osobistej a może powstaną inne ciekawe inicjatywy?

W porozumieniu ze Stowarzyszeniem Wspierania Bielskiej Onkologii, Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej prowadzi akcję niesienia pomocy pracownikom służby zdrowia w naszym regionie, w formie dobrowolnych wpłat na wskazane poniżej konto Stowarzyszenia Wspierania Bielskiej Onkologii, które zostaną przeznaczone m.in. na zakup:
  • maseczek i kombinezonów ochronnych,
  • środków do dezynfekcji osobistej,
  • posiłków,
  • pozostałych, najbardziej potrzebnych materiałów medycznych, w związku z epidemią COVID-19.


Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia Wspierania Bielskiej Onkologii, z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 7, 43-300 Bielsko Biała, nr konta: 31 1050 1070 1000 0023 6064 3643, prowadzonego przez: ING Bank Śląski S.A. O/Bielsko-Biała. W tytule przelewu prosimy wpisać: "darowizna Sąsiedzi-Sąsiadom dla służby zdrowia".

Ponadto Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej na bieżąco analizuje wprowadzane pakiety osłonowe, udostępnia aktualne informacje otrzymywane od firm i instytucji administracji państwowej i samorządowej, jak również aktywnie poprzez informator gospodarczy wspiera wymianę informacji pomiędzy firmami w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla firm, umożliwiających im szybkie dostosowanie się do dynamicznej sytuacji na rynku. To nasz cel, obowiązek ale i odpowiedzialność społeczna biznesu, którą nasza Izba realizuje już od 30 lat.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.