Wiadomości
- 2 kwietnia 2020
- wyświetleń: 5998
Policjanci wspomagani przez WOT kontrolują przestrzeganie prawa
W związku z wprowadzeniem przez administrację rządową kolejnych obostrzeń policjanci wzmagają kontrole na ulicach naszego miasta i powiatu.

Stróże prawa sprawdzają cel wyjścia lub wyjazdu z domu oraz to czy piesi i kierowcy stosują się do nowych rygorów. Wobec lekceważących nowe prawo nie będzie pobłażania i muszą się oni liczyć z surowymi konsekwencjami w postaci wysokich mandatów lub wniosków o ukaranie do sądu.
Od 1 kwietnia obowiązują zaostrzone przepisy w walce z rozprzestrzenianiem się epidemii. Policjanci od początku są na pierwszej linii frontu walki z wirusem i pozostaną na niej do jej zakończenia. Teraz naszym priorytetem jest kontrola nowego prawa wprowadzonego w celu zwalczania rozprzestrzeniania się zakażeń. Stróże prawa pojawiają się w okolicach galerii handlowych, głównych ciągów pieszych i parków oraz osiedli mieszkalnych. Mundurowi z drogówki kontrolują cel wyjścia lub wyjazdu z domu oraz to czy piesi i kierowcy stosują się do nowych obostrzeń. Policjanci w realizacji swoich zadań są wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.
ZOBACZ TAKŻE
Zajęcza staje się ruchliwa. Bielszczanie w obawie o bezpieczeństwo
[FOTO] Za nami akcja profilaktyczna "Na drodze nie scrolluj!"
[FOTO] Zawał w autobusie MZK. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej pacjent przeżył
Ebisu Sushi: Tradycyjne sushi w sercu Bielska-Białej. Teraz w nowej odsłonie
Pijany Turek bez prawa jazdy zatrzymany w Jaworzu. Auto nie miało ważnego OC
Obława na poszukiwanych w Bielsku-Białej. Policja zatrzymała 22 osoby w dwa dni
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








