bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 2762

"WięcejNiżMecz" - kup wirtualny bilet na spotkanie z Puszczą

4 kwietnia TS Podbeskidzie Bielsko-Biała miało zmierzyć się z Puszczą Niepołomice. Mecz się nie odbędzie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby kibice mogli wypełnić stadion wirtualnie.

Podczs sprzedaży biletów na poprzedni mecz w akcji "Więcej niż mecz" sprzedane zostały 262 bilety i każdy, kto je wykupił otrzymał podziękowania od prezesa Bogdana Kłysa. - Wasza pomoc w tym czasie znaczy dla nas naprawdę bardzo dużo - podkreślił klub w specjalnym komunikacie.

TS Podbeskidzie kontynuuje zabawę #WięcejNiżMecz, w której kibice Górali mogą wspierać klub pomimo odwołania meczów. TS zachęca do kupowania wirtualnych biletów w trzech kategoriach cenowych:

  • 10 zł - bilet normalny
  • 20 zł - VIP Silver (sektor 1G)
  • 50 zł - VIP Gold (sektory 1,2 D, 34 D) każdy nabywca biletu Gold otrzyma prezent - niespodziankę z autografami zawodników.Aby kupić bilet należy wejść na stronę [url=bilety.tspodbeskidzie.pl]bilety.tspodbeskidzie.pl[/url]. Zakupu można dokonać bez rejestracji. Klient nie musi wypełniać żadnych pól (imię, nazwisko, pesel, chyba że chce, aby imię i nazwisko pojawiły się na bilecie). Obowiązkowy jest wyłącznie wybór wariantu biletu.

Zakup biletu jest formą dobrowolnej pomocy dla klubu, nie uprawnia do wstępu na stadion, nie podlega wymianie, natomiast stanowi pamiątkę i jest dowodem zaangażowania w życie TS Podbeskidzie.

mp / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.