bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 7205

Spotkali się w grupie, zatrzymała ich policja

Policjanci ukarali wczoraj po południu czterech mężczyzn, którzy spotkali się nad rzeką Białą, żeby spożywać wspólnie alkohol i pogawędzić. To był jedyny cel zgromadzenia się przez nich w popularnym miejscu niedaleko centrum handlowego przy ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej.

Delikwentów wypatrzył pracownik ochrony jednego z biurowców i zawiadomił trzeci komisariat. Mundurowi nałożyli na każdego z nich 500-złotowy mandat za złamane nowego prawa i po 100 złotych za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

Od 1 kwietnia obowiązują zaostrzone przepisy w walce z rozprzestrzenianiem się epidemii. Chociaż poziom dyscypliny społecznej mieszkańców Bielska-Białej i powiatu bielskiego jest bardzo wysoki, nie brakuje osób bardzo lekceważąco do nich podchodzących. Stróże prawa nie będą pobłażali łamaniu w taki sposób nowego prawa. 2.400 złotych to łączna suma mandatów, którą otrzymało wczoraj czterech bielszczan w wieku od 21, 40, 42, 45 lat.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.