bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 3531

Groźny pożar stodoły przy ulicy Łuczników

Wczoraj wieczorem siedem zastępów straży pożarnej gasiło pożar stodoły w Bielsku-Białej. Akcja gaśnicza trwała ponad pięć godzin.

Groźny pożar stodoły przy ulicy Łuczników
Groźny pożar stodoły przy ulicy Łuczników · fot. Gosia/Bielskie Drogi


O godzinie 21.07 dyżurny stanowiska kierowania odebrał zgłoszenie o pożarze stodoły w Bielsku-Białej przy ulicy Łuczników. Kiedy jednostki straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia, pożarem objęty był cały budynek gospodarczy o wymiarach ok. 10x15m o konstrukcji drewniano-murowanej. Dach stodoły zawalił się do środka. Na szczęście nie było w środku osób poszkodowanych.

Strażacy podali trzy prądy wody w miejsce ognia. Po ugaszeniu pożaru, rozebrano nadpaloną konstrukcję budynku stwarzającą zagrożenie. Z uwagi na dużą ilość składowanej słomy i siana na miejsce zadysponowano również koparko-ładowarkę.

W wyniku pożaru uległo zniszczeniu lub spaleniu: łódka z przyczepką, przyczepa, drobne narzędzia i maszyny gospodarcze, całkowicie zniszczona konstrukcja stodoły.

Dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyny pożaru prowadzi policja. Działania zakończono o godz. 2.40.

mp / bielsko.info, źródło: FB/bielskiedrogi, straż bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.