Wiadomości

  • 27 marca 2020
  • 4 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4507

"WięcejNiżMecz" - kup wirtualny bilet na odwołane spotkanie

Inicjatywa kibiców przyniosła skutek - 262 wirtualne bilety zostały sprzedane na odwołany mecz Górali z Bruk-Bet Termalicą. 4 kwietnia Podbeskidzie miało zmierzyć się z Puszczą Niepołomice, ale ten mecz również nie dojdzie do skutku dlatego ponowiona zostaje akcja #WięcejNiżMecz, w której kibice znów mogą wspierać klub wykupując wirtualne bilety na odwołane spotkanie.

- Kontynuujemy zabawę #WięcejNiżMecz, w której kibice Górali mogę wspierać klub pomimo odwołania meczów - mówią działacze klubu.

TS Podbeskidzie zachęca do kupowania wirtualnych biletów w trzech kategoriach cenowych:

  • 10 zł - bilet normalny
  • 20 zł - VIP Silver (sektor 1G)
  • 50 zł - VIP Gold (sektory 1,2 D, 34 D) każdy nabywca biletu Gold otrzyma prezent - niespodziankę z autografami zawodników!


Aby kupić bilet należy wejść na stronę [url=bilety.tspodbeskidzie.pl]bilety.tspodbeskidzie.pl[/url]. Zakupu można dokonać bez rejestracji. Klient nie musi wypełniać żadnych pól (imię, nazwisko, pesel), chyba że chce, aby imię i nazwisko pojawiły się na bilecie. Obowiązkowy jest wyłącznie wybór wariantu biletu.

Zakup biletu jest formą dobrowolnej pomocy dla klubu, nie uprawnia do wstępu na stadion, nie podlega wymianie, natomiast stanowi pamiątkę i jest dowodem zaangażowania w życie TS Podbeskidzie.

mp / bielsko.info

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.