bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 marca 2020
  • wyświetleń: 6245

Maseczki z Chin dotarły do Bielska-Białej

Dzisiaj do Bielska-Białej dotarł transport ze 165 tysiącami sztuk maseczek sanitarnych. Jest to efekt działań podjętych przez prezydenta Bielska-Białej i zarządu Grupy Kapitałowej Martes Sport. Chińscy przedsiębiorcy, z którymi firma Martes Sport współpracuje od lat, zareagowali w sposób błyskawiczny, oferując bezcenną pomoc.

Maseczki z Chin dotarły do Bielska-Białej - 26.03.2020 · fot. UM Bielsko-Biała


Maseczki zostały przekazane do dyspozycji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Trafią one w pierwszej kolejności do szpitali, domów pomocy społecznej i służb mundurowych. Nie jest to jedyny transport, jaki dotrze do Bielska-Białej - kolejne 20 tysięcy maseczek czeka na dostawę.

- To naprawdę bezcenna pomoc, zwłaszcza w sytuacji, gdy środki ochrony osobistej, w tym maseczki, są na polskim rynku towarem deficytowym. Nasi chińscy partnerzy udowodnili, że hasło Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest tylko pustym sloganem - mówi prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Jest szansa, że pomoc, której beneficjentem stało się Bielsko-Biała, może się rozwinąć i objąć również inne regiony Polski. Do naszej akcji Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie mogą dołączać inne firmy, które chciałyby ją wspomóc finansowo lub logistycznie. Taką gotowość można zgłosić poprzez wysłanie maila na adres przyjaciele@bielsko-biala.pl lub przyjaciele@martessport.com.pl. Zachęcamy również do składania podziękowań naszym chińskim przyjaciołom pod tymi samymi adresami. Ten miły gest będzie bardzo cenny i na pewno doda motywacji do dalszych działań.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.