bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 marca 2020
  • wyświetleń: 2535

Kibice BKS wsparli Beskidzkie Centrum Onkologii

Jak postanowili, tak zrobili - kibice BKS Bielsko-Biała zebrali ponad 8500 złotych podczas zbiórki internetowej w ramach pomocy dla bielskich medyków. W środę, po dużych zakupach, potrzebne przedmioty trafiły do Beskidzkiego Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Kibice BKS wsparli Beskidzkie Centrum Onkologii - 26.03.2020 · fot. BKS Bielsko-Biała


Kibice bialskiej Stali zakupili bielskim medykom przyłbice, kombinezony oraz okulary ochronne, maseczki chirurgiczne, maseczki FFP2/3, czepki na włosy, żele antybakteryjne, płyny dezynfekujące, rękawiczki lateksowe, ręczniki papierowe, mydła i płyny czyszczące, wody mineralne, kawy i herbaty oraz ciastka.

- Jako kibice Bialskiego Klubu Sportowego nie raz pokazaliśmy, że cechuje nas charakterność i ciągła walka z przeciwnościami losu, dlatego postanowiliśmy wesprzeć bielskich Rato[i]wników Medycznych w tej bardzo trudnej dla nich walce - powiedzieli organizatorzy akcji i dodają: - Zachęcamy inne firmy do wspierania bielskich szpitali gdyż sytuacja jest naprawdę poważna.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.