bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1495

Pobił kobietę pięściami i siekierą

Nawet 10 lat więzienia grozi 51-letniemu bielszczaninowi, który poprzez uderzenie dokonał ciężkiego uszkodzenia ciała 31-letniej kobiety. Nietrzeźwy sprawca został zatrzymany przez policjantów.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w mieszkaniu w jednej z kamienic na terenie Bielska-Białej, w którym mężczyzna spożywał alkohol w towarzystwie swojej konkubiny i znajomych.

Z bliżej nieznanych powodów sprawca używając pięści a następnie siekiery tak dotkliwie pobił kobietę, że spowodował u niej stłuczenia głowy, liczne krwiaki twarzy i złamanie obojczyka.

Policjanci zatrzymali 51-latka. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i naruszenia czynności ciała, za co może spędzić w więzieniu najbliższe 10 lat. O jego losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.