Wiadomości

  • 20 marca 2020
  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 6028

Zbiórka "Bielskiej Twierdzy" dla ratowników trwa

Do ogólnopolskiej akcji wspierania medyków dołączyli również kibice TS Podbeskidzie, którzy na jednym z portali crowdfundingowych utworzyli zbiórkę pieniędzy na rzecz szpitali w Bielsku-Białej i okolicach. Zbiórka trwa do środy, 8 kwietnia.

podbeskidzie, stadion miejski
fot. bielsko.info


- Nikt z nas nie przypuszczał, że przyjdzie nam żyć w czasach w których wirus SARS-CoV-2 może być tak bezwzględny w swym działaniu. Bielskie i okoliczne szpitale robią co mogą, żeby zapewnić bezpieczeństwo nam oraz naszym bliskim. My jako społeczność kibicowska chcemy wesprzeć ratowników - czytamy na stronie zbiórki.

Na co będą przeznaczane środki ze zbiórki? Przede wszystkim na maseczki, rękawiczki ochronne, a także podstawowe artykuły spożywcze. - To rzeczy których teraz potrzebują najbardziej. Zaczynamy zbiórkę, a za zebrane środki będziemy kupować wszystko co potrzebne i regularnie dostarczać do szpitali - mówią organizatorzy akcji.Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.