bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2020
  • wyświetleń: 3176

Wideo-dnia: Bielsko-Biała i okolice okiem dziennikarzy bielsko.info

Prezentujemy kolejne wideo wykonane przez naszych dziennikarzy na terenie Bielska-Białej i okolic. Przy okazji zachęcamy do śledzenia profilu portalu bielsko.info na Instagramie - www.instagram.com/bielsko.info.

Jak wiadomo, regularne ćwiczenia wspomagają odporność organizmu i ułatwiają zwalczanie ewentualnych infekcji. Nie ma więc przeciwwskazań do tego, by korzystać ze sprzyjającej aury i uprawiać sport na zewnątrz. Jest jednak pewien warunek: unikać należy skupisk ludzi oraz treningów grupowych. Spacery, również te z małymi dziećmi są bezpieczne, a nawet wskazane – co potwierdził sam minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Wszyscy eksperci zgodnie przyznają, że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest jak najbardziej dobrym pomysłem w zaistniałej sytuacji. Dziś w okolicach Cygańskiego Lasu i Bulwarów Straceńskich było spokojnie. Gdzieniegdzie przemykali spacerowicze i rowerzyści. Ścieżki @endurotrails wymagają jednak daleko idącej ostrożności. Nie przeceniajcie tutaj swoich możliwości, nawet na tych stosunkowo łatwych odcinkach w dolnej części kompleksu - w szpitalach nikomu się nie nudzi. Podczas dzisiejszej popołudniowej przejażdżki było nam dane przejechać przez teren lotniska. Jak to tam wygląda? Niestety fatalnie, bo o samotności nie ma tam mowy. Czytając popołudniowy wpis @pankempa na Facebooku, możemy z całą stanowczością stwierdzić, że niedaleko pada nasze lokalne lotnisko od warszawskich bulwarów nad Wisłą. Mieliśmy pokazać Wam film właśnie z lotniska, ale cenzura wszystkich twarzy zajęłaby całą noc... Pamiętajcie - wszystko zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i zasadami higieny, a będzie dobrze. Musi być. Dużo zdrowia!

Zrobiłeś inne, ciekawe wideo? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze wideo opublikujemy na łamach portalu bielsko.info.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.