bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 marca 2020
  • wyświetleń: 3091

Podbeskidzie Bielsko-Biała: do końca tygodnia indywidualne treningi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Sztab szkoleniowy Górali przekazał zawodnikom indywidualne plany treningowe, które będa obowiązywać zawodników do końca tygodnia.

Ponad nami tylko góry - niezwykły kalendarz TS Pod
Ponad nami tylko góry - niezwykły kalendarz TS Podbeskidzie · fot. TS Podbeskidzie


Wobec decyzji PZPN dotyczącej odwołania dwóch najbliższych kolejek ligowych w związku z zagrożeniem epidemicznym sztab szkoleniowy odwołał treningi zespołowe i wydał zawodnikom plany indywidualne.

Trener Krzysztof Brede skomentował tę sytuację. - Zawodnicy otrzymali indywidualny program treningowy na najbliższy tydzień, każdy musi realizować jednostki treningowe zgodnie z wytycznymi. Po tygodniu ocenimy sytuację i podejmiemy odpowiednią decyzję. Jeżeli będzie możliwość wznowienia treningów grupowych, to od poniedziałku oczywiście to zrobimy. Jeżeli nadal będzie to utrudnione i niebezpieczne wtedy dalej będziemy musieli pracować indywidualnie.

Czekamy na to, co się wydarzy przez najbliższe dwa, trzy tygodnie i po tym czasie będziemy mądrzejsi i będziemy mogli podjąć właściwe działania.

Wierzę, że będziemy mogli wrócić do zajęć treningowych z całym zespołem, bo jest to dla nas bardzo istotne, ale dopóki nie będziemy przekonani, że spotykanie się w grupach podczas treningów nie jest już dla nas dużym zagrożeniem, to będziemy dbali przede wszystkim o bezpieczeństwo i z zajęć grupowych zrezygnujemy.


Odniósł się również do losu zawodników zagranicznych, którzy otrzymali zakaz opuszczania kraju:. - Zawodnicy z zagranicy nie otrzymali zgody na wyjazd do swoich ojczyzn. Wszyscy zostają w kraju, ponieważ może być tak, że rozgrywki zostaną wznowione, a osoby wracające do kraju będą musiały poddać się dwutygodniowej kwarantannie, co wówczas byłoby problemem. Muszą przebywać tutaj, to jest element ich pracy.

mp / bielsko.info, źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj