Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • wyświetleń: 4971

Bielskie organizacje pomagają seniorom w czasie epidemii

Bielskie fundacje rozpoczęły akcję pomocy dla osób starszych i chorych, które mieszkają w Bielsku-Białej i okolicach. Przedsięwzięcie "Pogotowie zakupowe" rozpoczęło "Przedwiośnie w Bielsku-Białej". Doraźną pomoc dla seniorów zorganizowała również fundacja "Drachma".

senior, emeryt, pomoc, wsparcie, wolontariat
fot. pixabay.com


"Przedwiośnie w Bielsku-Białej" rozpoczyna akcję zakupową dla Seniorek i Seniorów z Podbeskidzia w związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa. - W trosce o twoje zdrowie, z ogromną przyjemnością, po to żebyś nie musiał/a wychodzić zbyt często z domu zrobimy dla Ciebie podstawowe zakupy i dostarczymy do Twojego domu. Wyprowadzimy również Twojego pupila - piszą organizatorzy przedsięwzięcia na swojej stronie na Facebooku i zachęcają do kontaktu z osobami prowadzącymi akcję.

Loading...


Podobną akcję zorganizowała fundacja "Drachma". - Niech żadna osoba starsza czy chora nie czuje się pozostawiona sama sobie! - apelują członkowie organizacji. "Drachma" zachęca też osoby w różnym wieku o pomoc w prowadzeniu akcji.

Loading...

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj