bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 marca 2020
  • wyświetleń: 5952

To trudny czas dla gastronomii. Nowe sushi z dowozem w mieście

Artykuł sponsorowany:

Nie da się ukryć, że szerząca się w europie epidemia koronawirusa, wywołuje przewrót w rożnych gałęziach gospodarki. Jedną z tych gałęzi jest gastronomia, która na mocy piątkowego rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów została częściowo wygaszona. Restauracje zostały zamknięte, a posiłki mogą być na dowóz lub na wynos.

Specjały Ebisu Sushi · fot. materiały promocyjne


Na przeciw oczekiwaniom swoich gości wyszła nowa restauracja Ebisu Sushi z Bielska-Białej. To stosunkowo nowy lokal na gastronomicznej mapie miasta, którego właściciel jest dobrze znany mieszkańcom lubującym się w sushi. Mimo młodego wieku dał się poznać z fantastycznej strony i udowodnił swój talent kulinarny licznymi wyróżnieniami w konkursach gastronomicznych.

Restauracja Ebisu Sushi mieści się przy ul. Ks. Stojałowskiego 4/1. Wnętrze lokalu jest świeżo po remoncie, wykończone z gustem i smakiem. Do dyspozycji gości są wygodne stoliki i specjalnie skonstruowany bar, przy którym mogą podejrzeć w jaki sposób sushi master przygotowuje rolki. Takie rarytasy muszą jednak poczekać na uspokojenie sytuacji związanej z epidemią.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom gości Ebisu Sushi oferuje darmowy dowóz na terenie Bielska-Białej i najbliższych miejscowości, bez kwoty minimalnego zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, by zamówienie dotarło do klienta w jak najkrótszym czasie - zapewnia Marcel, właściciel Ebisu Sushi. Zalecamy płatność zbliżeniową za pomocą karty kredytowej. Posiadamy dwa mobilne terminale płatnicze - dodaje właściciel.

Zamówienia można składać pod numerem 515-051-568.

Kontakt także za pośrednictwem Facebooka.

Menu Ebisu Sushi
fot. materiały promocyjne


Menu Ebisu Sushi
fot. materiały promocyjne


Godziny pracy restauracji:

  • 12:00 - 22:00 poniedziałek - czwartek

  • 12:00 - 23:00 piątek - sobota

  • 12:00 - 21:00 niedziela


sid / bielsko.info