bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 czerwca 2012
  • 14 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4358

StartUp Mixer w ATH w Bielsku

Za nami:

14 czerwca w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego projektu StartUp Mixer. To pierwsze tego typu spotkanie w Bielsku. Organizatorem wydarzenia są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Akademii Techniczno-Humanistycznej.

ATH, szkoła wyższa, studia
ATH w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


StartUp Mixer poświęcony będzie zarządzaniu projektami internetowymi. W wydarzeniu wezmą udział startupy działające przy AIP ATH oraz zaproszeni eksperci: Maksymilian Śleziak i Krzysztof Kowalik, twórcy aplikacji miniCRM. Usługi online wspierająca zarządzanie relacjami z klientami.

StartUp Mixer to cykliczne spotkania organizowane przez AIP w całej Polsce. Przedsięwzięcie adresowane jest do firm działających w Inkubatorach, osób myślących o założeniu własnej firmy, studentów  i wszystkich zainteresowanych. Ma za zadanie pomóc w tworzeniu oraz efektywnym rozwijaniu działalności. Projekt jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, pozyskiwaniu wiedzy biznesowej oraz swobodnej wymiany doświadczeń.

adv / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.